Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

London Zoo

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

26London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:16 pm

Rio

Rio

*bólintottam* - Majd meglátod. Ha egyszer lesz kedved elviszlek és megmutatom.* biztos voltam bbenne hogy tetszene neki*

27London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:09 pm

Rosemary

Rosemary

-A naplementét? *nagy szemekkel néztem rá, majd megráztam a fejem* -Nem. Még nem láttam. Miért?

28London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:00 pm

Rio

Rio

*Erről eszembe jutott valami* -Láttad már a naplementét tengerpartról? *Gondolkodóba estem* -Attól függ milyen munkát szeretnél..

29London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 1:58 pm

Rosemary

Rosemary

-Úgyszint. *mosolyogtam* -Szívesen visszamennék Párizsba. *elkaptam a nekem dobott labdát, majd visszadobtam Szösznek* - Jó lenne egy kis pénzt keresni, hogy tudjak magamnak lakást venni. Nem tudsz valamit? *rápillantottam*

30London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 1:34 pm

Rio

Rio

-Már tapasztaltam*mosolyogtam rá* -Velem semmi különös. *vontam vállat* -élem a szokásos napokat. *kivéve hogy azota nem voltam nővel miota rájöttem hogy mindenáron kell nekem Rose.*-Veled?

31London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 1:30 pm

Rosemary

Rosemary

-Baj van az anélkül is, hogy nem eszek. Tudod milyen vagyok. *mosolyogtam, majd leültem a földre és néztem Szöszt, ahogy boldogan játszik* -Egyébként, mi a helyzet?

32London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 1:14 pm

Rio

Rio

*felsóhajtottam* -Csak nehogy bajod legyen egyszer belőle..

33London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 1:07 pm

Rosemary

Rosemary

*félszegen rápillantottam, majd megráztam a fejem* -Nem. Általában mindig megvárom a végső fázist.

34London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 1:06 pm

Rio

Rio

*erre elmosoylodtam* -Nem gond, nyugodtan tartsd magadnál. És nem kell kimosnod.~Legalább érezném az illatátha egyszer visszakapnám.~ -Ugye nem táplálkoztál még?

35London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 1:01 pm

Rosemary

Rosemary

-Többször is volt rajtam, mert mostanában egy kicsit fázom. ~Mivel már régen táplálkoztam~ *felsóhajtottam és ránézte Szöszre* -Remélem nem gond. Ha akarod kimosom, bár szerintem nem piszkoltam össze.

36London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 12:56 pm

Rio

Rio

*elengedtem a kezét, nem akartam semmi olyat erőltetni amit nem akart. De imádtam amikor zavarban van.*- Most hogy mondod.. *nevettem* -Őszintén eddig észre sem vettem.

37London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 12:45 pm

Rosemary

Rosemary

-Igen, úgy látszik. *lassan kihúztam a kezemet az övéből és elfordultam zavaromba* -Tényleg. Multkor rajtam maradt a kabátod. Nem hiányzott? *adtam egy puszit Szösz fejecskéjére*

38London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 12:23 pm

Rio

Rio

*Korlátra könyökölve figyeltem ahogy odaugrándozik Rosehoz majd felmászik a nyakába. Amikor összetette kezünk elmosolyodtam* -Úgy látom kedvelhet engem.

39London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 12:11 pm

Rosemary

Rosemary

*Odapillanottam a majomra és felnevettem.* -Gyere ide a mamihoz. *vigyorogva ugrándozott hozzám, majd felmászott a nyakamba. Rávigyorogott Riora, majd lenyúlt és megfogta a kezét, végül az enyémet és összetette. Zavaromba azt sem tudtam mit mondjak. Tiszta vörös lett a fejem*

40London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 12:05 pm

Rio

Rio

-Szép párosítás, de ha szeretik egymást akkor ez nem lehet akadály.. szerintem. *mosolyogtam Rosera majd Szöszre néztem aki már szinte ki se látott a szöszből.*

41London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 11:58 am

Rosemary

Rosemary

*megráztam a fejem* -Nem. Vámpír. *elnevettem magam* -Úgy látszik, az ellentétek tényleg vonzzák egymást.

42London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 11:45 am

Rio

Rio

-Értem.*majd összehúzott szemöldökkel néztem rá* -Ezt hogy érted? Ezekszerint nem vérfarkas a barátnője.. Hát igen.. nem valami biztonségos itt neked.

43London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 7:25 am

Rosemary

Rosemary

-Ő nem itt lakik Londonban. Skóciában él, a barátnőjével. Szegényt pont oda vinni. *felnevettem* -Bár ugyan olyan, mint hogy én itt vagyok. Nem túl biztonságos. *sóhajtottam és odapillantottam Szöszre, aki ette a neki szánt dolgokat. A bundája megint tiszta szösz volt, mire elmosolyodtam*

44London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Kedd Ápr. 27, 2010 10:14 pm

Rio

Rio

-Csak megkapta amit akart*nevettem.*- Addig nehézkes lenne.. A bátyád is koleszos vagy nincs lakása? Multkor ugy vettem ki a szavaidbol hogy jo viszonyban vagytok.

45London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Kedd Ápr. 27, 2010 10:10 pm

Rosemary

Rosemary

*Enyhén elpirultam és félénken elmosolyodtam. Szösz kitartóan huzogatta ki a kezemből az édességet* -Jól van. Itt van na. *nevettem, majd megráztam a fejem* -Tényleg olyan mint egy kisgyerek. *visszanéztem Riora* -Szeretném őt majd hazavinni, de sajnos mivel nincs lakásom...

46London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Kedd Ápr. 27, 2010 10:07 pm

Rio

Rio

*mosolyogva vállat vontam* -Volt egy olyan érzésem hogy itt vagy..

47London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Kedd Ápr. 27, 2010 9:59 pm

Rosemary

Rosemary

*Hátrapillantottam a vállam felett és megláttam Riot, ami nagyon meglepett* -Hát te? *kérdeztem vigyorogva tőle, de közben Szösz éppen ki akarta rángatni a kezemből az édességet*

48London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Kedd Ápr. 27, 2010 9:57 pm

Rio

Rio

*mosolyogva figyeltem öket.* -Igazad volt tényleg édes kis állat..

49London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Kedd Ápr. 27, 2010 9:54 pm

Rosemary

Rosemary

-Igen a tiéd. *Szösz nagyon bólogatott és szélesen vigyorgott rám, amitől kilátszott összes hófehér foga. Adtam egy puszit a fejére és kibontottam a zacskót, egyből ki akarta kapni a kezemből, de én nem hagytam neki* -Nem szabad. *nevettem* -Kíváncsi vagyok, hogy megjegyezted e amit, tegnap tanítottam. Na lássuk csak. *leugrott a nyakamból és elkezdett balettozni. Annyira édes volt. Csillogó szemmel néztem a kis állatot. Hangosan felnevettem, majd megtapsoltam* -Nagyon ügyes vagy! *nevetve adtam neki egy kis adagot*

50London Zoo - Page 2 Empty Re: London Zoo Kedd Ápr. 27, 2010 9:49 pm

Rio

Rio

*Valahogy az volt az érzésem hogy Rose az állatkertben lesz ha nem akkor buktam. Elsétáltam arra amerre a kis majmok vannak és meg is láttam az ölében a kis állattal. Elmosoylodtam és a karlátra támaszkodva figyeltem őt*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» London Eye
» London Aquarium

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.