Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Sidonil Brightmore

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Sidonil Brightmore Empty Sidonil Brightmore Pént. Ápr. 16, 2010 7:10 pm

Sidonil

Sidonil

TELJES NÉV: Sidonil Brightmore

BECENÉV: Sid

FAJ: Van bennem minden. A vámpírtól kezdve, a vérfarkason keresztül, a démonig minden.

Társadalmi rang: grófi címem elvesztettem

FOGLALKOZÁS: ez-az, amihez éppen kedvem van

KOR: 534 év

SZÜLETÉS IDEJE: 1476.április 28.

SZÜLETÉS HELYE: Alvilág

ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: -

APA: egy démon

ANYA: Cara (felmenői között akad vámpír, vérfarkas és tündér is)

TESTVÉREK: Van vagy 10, nem fogom felsorolni őket név szerint.

EGYÉB: Meránó nevű fríz fajtájú lovam, akivel szívesen foglalkozom.

PÁR: Na még csak az kéne.

MAGASSÁG: 2 méter körüli

SÚLY: 110 kg

TESTALKAT: Magasságomhoz képest vékony vagyok, eléggé szikár. De azért van rajtam bőven izom.

HAJSZÍN: barna

SZEMSZÍN: barna

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: Tetoválás a hátamon.

SZEMÉLYLEÍRÁS: Hát eléggé morcos típus vagyok, de azért ha erőt veszek magamon tudok kedves is lenni. Magányos farkas vagyok.

FEGYVEREK: Nem elég hogy mindenkit manipulálni tudok?

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Képes vagyok illanni és manipulálni másokat.

ÉLETRAJZ:
1476. április 28-án születtem az Alvilágban. Apám démon, aki beleszeretett az anyámba, akiben aztán minden van. Akad benne vámpír, vérfarkas és tündér is. Jól egyesül bennem és testvéreimben minden erő. Vért iszom és muszáj vadásznom is vérfarkas származásom miatt. De azért ez egy kitolás is ezmiatt. Én vagyok a legidősebb a testvéreim között. Az elején még védtem őket, de utána már féltékeny lettem rájuk, mert szüleim egyre kevesebbet foglalkoztak velem. Mondván, hogy én már nagy vagyok és tudok magamra vigyázni…ekkor voltam 15 éves ami valjuk be elég kevés, ahhoz, hogy boldogulni tudjak jól az életben. Hát ekkor kezdtem lezülleni. Barátságot kötöttem az Alvilág drogdílereivel, gyilkosaival és minden egyéb bűnözővel, mert nekem is szükségem lehet egyszer segítségre. A nőket csak úgy falom, de aljas módon manipulálom őket, hogy ne ellenkezzenek…sőt ők akarják a dolgot. Kb. 200 éves voltam amikor felkerestem az Alvilág legjobb tetoválóművészét és megcsináltattam a hátamon lévő tetoválást. Egy sárkányt ábrázol egy míves markolatú karddal.
A testvéreimmel azóta viszályban állok, vadászunk egymásra. Testvéri szeretet, mi? De ez van. Nekem már semmit nem jelentenek. Ők engem akarnak holtan látni, én őket. Miért akarnak engem eltenni láb alól azt nem tudom, de nem is nagyon érdekel. Élem életem tovább. A magam módján maradok életben, ami sokaknak undorító, de ez vagyok én.
Mindig is lázadó voltam, és az is leszek. Nem érdekelnek a szabályok és az etiket. nemesi címem elvesztésekor a mennyasszonyom is elhagyott. A lovam, Meránó jelenti nekem a mindenséget jelenleg. Amikor a Mennyasszonyom elhagyott, akkor elloptam tőle, mert nem bánt vele rendesen. Egy tó parti házban lakom, elég lepukkant de több a semminél.
Amikor a családommal összerúgtam a port, akkor egy barátra is leltem. Egy olyan valakit akit nagyon is tiszteltem és szerettem. Saját fiaként befogadott. Aztán én magára hagytam mert jobb dolgom is akadt. Megszakadt vele a kapcsolatom, azóta is keresem.

Tetoválásom:
Sidonil Brightmore Www.morguelife.com__tetovalas_jpg

Meránó:
Sidonil Brightmore Friz

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Sidonil háza

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.