Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Part

5 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Üzenet [1 / 5 oldal]

1Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 8:23 pm

Rosemary

Rosemary

*Örültem, hogy végre elmehetünk innen. Felnéztem az égre és láttam, hogy körülbelül még fél óra van vissza a teliholdból. ~Teleportálj haza~. Felpillantottam rá és sóhajtottam egyet magamba. Alig vártam, hogy visszaváltozzak és lefeküdjek aludni. szörnyen fáradt voltam, amit annak az átváltozásnak könyveltem el. A gyomrom egy kicsit kavargott, de ez megszokott volt. *

2Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 8:12 pm

Rio

Rio

*elmosolyodtam de mire mondhattam volna valamit két ember sutyorgott nem messze tőlünk. Engem nem zavart de Rose-t szemmel láthatóan igen. Értetlenül néztem aztán csak arra tudtam tippelni hogy nem akarja hogy ujra kitőrjön belőle az amit a telihold tesz vele. Figyeltem ahogy feláll, mire én is felálltam és huzni kezdte az ingem.* -Rendben, ahogy szeretnéd menjünk! *besétáltunk a sűrű erdőbe és felé fordultam majd megérintettem és hazavittem magunkat. Pontosan a nappaliba*

3Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 8:00 pm

Rosemary

Rosemary

*Elmosolyodtam magamba a szavaira. ~Annyira szerencsés vagyok veled.~ Hozzádörgölőztem. Suttogást hallottam. Odapillantotam és láttam, hogy két ember ujjal mutogat rám. Nagyon elszégyeltem magam. Úgy látszik ez nagyon nem az én napom. Nem akarom, hogy Rio szégyenkezzen miattam, így felálltam, megfogtam az ingét és húzni kezdtem. ~Haza akarok menni. Nem akarom, hogy ennyien lássanak~ Azt meg főleg nem, hogy ne adj isten bepöccenjek és vacsorának használjam őket. Mert az egy dolog, hogy Riot nem bántom, de másnak biztosan nekiugrok.*

4Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 7:49 pm

Rio

Rio

-Ez is hozzád tartozik*mosolyogtam rá és továbbra is bundájában jártak az ujjaim. Éreztem hogy rosszul érzi magát csak nem igazán tudtam miért. Ő farkas és ez hozzá tartozik ugyan ugy mint ahogy hozzám az hogy démon vagyok és már nem dobok a szívem. * -Nem vagy szörnyeteg ezt felejtsd el! Ez mind hozzád tartozik és ezt akkor is tudtam amikor beléd szerettem én igy fogadlak el!
*Figyeltem ahogy feül és végigszaglászik rajtam. Elmosolyodtam. Ahogy vállamra hajtotta fejét átkaroltam őt. Az illata semmit sem változott ugyanolyan finom illata volt mint emberként.* -Én is szeretlek*suttogtam. Kicsit megremegtem mikor nyakamba nyalt. De a szó nem rossz értelmében. Néztem csillogó szemeit. Amit annyira imádtam benne. Isten ments hogy nekem més nő kelljen*

5Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 7:30 pm

Rosemary

Rosemary

~Ha rajtam mulott volna akkor nem. Nem szeretem ezt az alakomat.~ *Szörnyen éreztem magam, hogy látnia kellett így, ilyen undorító állapotban. Arról nem is beszélve, hogy majdnem nekitámadtam. Legszívesebben ástam volna magamnak egy lyukat itt a homokban és eltemettem volna magam. Alig vártam már, hogy vége legyen annak az isten verte teliholdnak. Így is kész szenvedés lesz utána, mert ilyenkor mindig tele eszem magam, aztán meg szépen megfekszi a gyomrom a sok elfogyasztott ember. Ez undorító. Legszívesebben hánytam volna magamtól. ~Nem értem hogy vagy képes ezek után velem még így viszonyulni, hiszen egy szörnyeteg vagyok.~ Behunytam a szemem és beszívtam az illatát, amelyet most sokkal jobban éreztem mint ezelőtt. Kellemes borzongás futott végig rajtam, ahogy a mámorító illata megtöltötte az orrom. Legszívesebben így maradtam volna az idők végezetéig. Na jó azért nem farkas alakban.
Felültem és végigszagoltam rajta. Valószínűleg most teljesen hülyének nézhetett, de nem érdekelt most. Itt volt a nagyszerű alakalom, hogy a kifinomult érzékszerveimmel végignézzek rajta. Felpillantottam az arcára, amely annyira gyönyörű volt. Szívem szerint belenyaltam volna, de akkor már tényleg olyan lettem volna mint egy kutya. Ehelyett, csak elmosolyodtam magamba és egy kicsit közelebb húzódtam hozzá. A fejem ráhajtottam a vállára és nekidörgöltem az arcom az övének, amivel a farkasok a szerelmet nyilvánítják ki. ~Annyira szeretlek édesem~. Bár még farkas alakban voltam, a szemem mégis úgy csillogott, mintha emberi alakban lennék. Végül csak belenyaltam a nyakába, mert nem bírtam ki. Túlságosan hívogató volt*

6Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 7:14 pm

Rio

Rio

*felültem odakusztam és fejét az ölembe tettem és úgy simogattam végig a bundáján.* -Miért? Előbb utóbb úgy is sor került volna rá.*mosolyogtam*

7Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 6:30 pm

Rosemary

Rosemary

*Behunytam a szemem. Már teljesen magam voltam, kivéve hogy nem tudtam visszaváltozni, míg a teliholnak vége nem lesz. Felsóhajtottam magamba. ~nem akartam, hogy így láss~*

8Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:54 pm

Rio

Rio

*oldalra forditottam fejejm és hozzá közelebb álló kezemmel ujra végigsimítttam selymes bundáján*

9Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:52 pm

Rosemary

Rosemary

*Légzésem egyenletessé vált. A mancsaimra tettem a kezem és ránéztem*

10Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:49 pm

Rio

Rio

*Felültem és közelebb ültem hozzá kezem a sebei fölé helyeztem begyógyitva azokat, majd miután végeztem elfeküdtem mellette a homokban*

11Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:46 pm

Rosemary

Rosemary

*Felmordultam, mikor megérintette valami a bundámat. Megláttam Rio kezét. Na haladás, már felismerem az embereket. Halkan nyüszítettem egyet és mellékuporodtam. Több helyen is véreztem, az előző harcnak köszönhetően*

12Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:35 pm

Rio

Rio

*Kezdett visszatérni Rose. Elmosolyodtam. Felemeltem a kezem és végigsimítottam bundáján*

13Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:33 pm

Rosemary

Rosemary

*Ahogy néztem szép lassan kezdtem lenyugodni, és Rose kezdett előbújni. Elfordítottam a fejem és fújtattam egyet*

14Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:20 pm

Rio

Rio

*nagyot nyeltem mikor a földön landoltam a homokban de akkor sem váltam köddé amikor fölém tornyosult. Szemeibe néztem amik szénfeketék voltak.*

15Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:12 pm

Rosemary

Rosemary

*Meglegyintettem a fejem ezzel ellökve őt. Egy halk puffanással ért földet a homokban. Fölé emelkezdtem rá vicsorogtam. Ordítottam egyet, majd visszanéztem rá. Próbáltam nekitámadni de nem tudtam. Úgy éreztem, mintha leblokkoltam volna. Csak néztem rá, enyhén vicsorogva*

16Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:07 pm

Rio

Rio

-Tudom hogy nem bántasz.*figyeltem ahogy köröz körülöttem.*

17Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:06 pm

Rosemary

Rosemary

*Hangosabban morogtam rá. Elkezdtem körülötte körözni, amelyek egyre kisebbek lettek.*

18Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 2:04 pm

Rio

Rio

*Hiába morgott rám nem féltem tőle. Bár nem érzékeltem benne Rose-t egy kicsit se de tudtam hogy benne.* -Rose...

19Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 1:59 pm

Rosemary

Rosemary

*Egyre közelebb értem hozzá. Nem érzékeltem semmit sem Roseból. Most csak a vadállat volt itt. Mikor odaértem hozzá a négy hosszú szemfogam megnyúlt és egyre vérmesebben vicsorogtam*

20Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 1:49 pm

Rio

Rio

*álltam és figyeltem ahogy felém közelít*

21Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 1:44 pm

Rosemary

Rosemary

*Amint elengedett ránéztem és rámorogtam. Felvonyítottam hangosan és lassan megindultam felé*

22Part Empty Re: Part Hétf. Május 03, 2010 1:42 pm

Rio

Rio

*A kastélytól egyenesen ide jöttem Rosesal. Elengedtem elméjét biztos voltam benne hogy nem fog rám támadni elvégre a kastélynál is megvédett.*

23Part Empty Re: Part Hétf. Ápr. 26, 2010 4:02 pm

Rio

Rio

//én köszi//

24Part Empty Re: Part Hétf. Ápr. 26, 2010 3:55 pm

Pandora

Pandora

~ hát ez beijedt... ~ * néztem ahogy elmegy, egy kicsit még nézem a vizet, majd föláltam, és elmentem.*

// köszi! //



A hozzászólást Pandora összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 26, 2010 4:04 pm-kor.

25Part Empty Re: Part Hétf. Ápr. 26, 2010 3:53 pm

Rio

Rio

-Nos örventdem a szerencsének, ugy látom ez a két jomadár nem jön segiteni szóval megyek egyedül keresni. További szép estét!*megfordultam és elbalalgtam*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 5 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.