Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

The Garden

5 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Üzenet [3 / 6 oldal]

51The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:36 pm

Sidonil

Sidonil

*Nem értettem mi a baja. Én csak szeretni akartam őt, mellette lenni. Ő nem kér belőlem. Elfogadom de piszkosul nehéz lesz.*

/Köszönöm a játékot!/

52The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:33 pm

Rosemary

Rosemary

*Megálltam és hátrapillantottam a vállam felett* -Lehet, hogy olyan nőnek tűnök, aki csak át lehet taposni, de az nem azt jelenti, hogy meg is kell tenni. *A szememből kigördültek a könnyek. Lassan megindultam, majd farkassá változva elszaladtam az éjszakába*

53The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:30 pm

Sidonil

Sidonil

-És még egy csókot megengdnél?

54The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:27 pm

Rosemary

Rosemary

-Ha finomabban csináltad volna, akkor jobb lett volna. *lehajtottam a fejem. Kikerültem őt és lassan megindultam a kert kijárata felé*

55The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:21 pm

Sidonil

Sidonil

-Bocsáss meg...azzal a tudattal hogy nem akarsz engem nehéz lesz együtt élnem...csak...csak meg akartalak ízlelni...éreznem kellett...bocsás meg.

56The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:19 pm

Rosemary

Rosemary

*Elvörösödve néztem rá* -Ennél szebbre gondoltam az első csókomat. Nem úgy, hogy egy fának nyomnak és erőszakosan megcsókolnak, és végül bejelentik, hogy ezt akkor is meg kellett tennie.

57The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:16 pm

Sidonil

Sidonil

-Egyfolytában azt szajkózod hogy nekem jobb lesz nélküled. Csak megmutattam hogy nekem igenis jobb veled. Tiszteletben tartom hogy nem akarsz...de ezt meg kellett tennem.

58The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:12 pm

Rosemary

Rosemary

*Lódobogást hallottam a hátam mögül. Hátrapillantottam, de akkor már mellettem volt. A végén már csak arra eszméltem, hogy nekinyom a fának és megcsókol. A szemeim kikerekedtek és hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, végül eltoltam magamtól* -Te mit csinálsz? *kérdeztem ijedten*

59The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:06 pm

Sidonil

Sidonil

~Na nem. Ezt nem hagyom. Csak tudom nekem mi a jobb!~ *Egy könnyed mozdulattal vágtára bírtam Meránót és utána eredtem. Amikor utolértem lecsúsztam Meránóról.* -Az hogy mi jobb nekem...talán én jobban tudom. Ez a jó nekem! *Egy fának nyomtam és megcsókoltam.*

60The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:03 pm

Rosemary

Rosemary

*Úgy látszik mindenki, hogy mindenkit ma megbántok csak. Felálltam én is padról átöleltem magam* -Jobb így neked. *megindultam az ellenkező irányba. A könnyeim végigfolytak az arcomon. A végén már szinte szaladni kezdtem*

61The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 4:00 pm

Sidonil

Sidonil

-Sajnálom, hogy ennyi gondot okoztam. *Felültem Meránóra és lenéztem Rose-ra.* -Szívemet elraboltad és most össze is törted. Ég veled!

62The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:56 pm

Rosemary

Rosemary

*rápillantottam. Nem tudtam erre mit válaszoljak. Hisz még alig ismerem. Szinte semmit sem tudok róla, viszont ő most akar engem. Lassan megráztam a fejem*

63The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:50 pm

Sidonil

Sidonil

-Pedig ezt lehet leszűrni a szavaidból. Csak azt mond meg nekem, hogy kaphatok-e nálad egy esélyt!

64The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:49 pm

Rosemary

Rosemary

-Nem azt mondtam, hogy semmit. *mondtam halkan*

65The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:46 pm

Sidonil

Sidonil

-Nekem te kellesz! Nem ő! Nem is tudod mit érzek irántad! Miért gondolod hogy nem érsz te semmit?

66The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:45 pm

Rosemary

Rosemary

*Lehajtottam a fejem és a ruhámmal kezdtem babrálni* -Van egy barátnőm. Zoe. Ha gondolod bemutatlak neki. Ő sokkal szebb mint én és nagyon temperamentumos.

67The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:40 pm

Sidonil

Sidonil

-Miért nem lehetünk mindig boldogok? Eddigi életemben nem volt részem boldogságban...de melletted mindig boldognak érzem magam.

68The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:37 pm

Rosemary

Rosemary

-Azért mert eddig minden ilyesmi távol állt tőlem és tökéletesen boldog voltam úgy. Így pedig csak szomorúság lesz a vége. A való világban nincs happy end.

69The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:32 pm

Sidonil

Sidonil

-Miért félsz attól, hogy valaki közeledne feléd? Valaki akit már az ujjad köré csavartál a puszta jelenléteddel.

70The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:30 pm

Rosemary

Rosemary

*Megráztam a fejem* -Nem erről van szó. Csak...*vettem egy mély lélegzetet* -Én ehhez nem vagyok hozzászokva. Jobb szeretek észrevétlen maradni és elvegyülni a tömegben.

71The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:26 pm

Sidonil

Sidonil

-Bocsáss meg...nem kellett volna...ahogy látam te...te vagy rám kíváncsi...sajnálom hogy raboltam az időd. *Felálltam a padról és Meránó felé indultam.*

72The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:24 pm

Rosemary

Rosemary

*Kikerekedtek a szemeim, mikor ezt kimondta. Arrébb csúsztam ma padon* -Nem...nem hiszem, hogy ez jó ötlet. *még jobban csúsztam tőle*

73The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:18 pm

Sidonil

Sidonil

*Pillantásaom az ajkaira esett.* -Mindennél jobban szeretnélek megcsókolni.

74The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:16 pm

Rosemary

Rosemary

*Nyeltem egyet* -Hát köszönöm...

75The Garden - Page 3 Empty Re: The Garden Csüt. Ápr. 29, 2010 3:14 pm

Sidonil

Sidonil

-De ha szeretek valakit akkor azért aggódok. *Nézetm a szemébe.*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.