Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Max Donolly

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Max Donolly Empty Max Donolly Szer. Május 05, 2010 2:27 pm

Max

Max

TELJES NÉV: Max Donolly

BECENÉV: nincs

FAJ: Démon

NEME: Férfi



FOGLALKOZÁS: Káosz démona

KOR: 780

SZÜLETÉS IDEJE: 1230 decemberében

SZÜLETÉS HELYE: Németország, Köln

ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: 1257 (27 évesen)


Család:
APA: John Donolly, gazdag öntelt…. Többre nem igen emlékszem belőle.

ANYA: Andrea Garner, ápolónő

TESTVÉREK: -

EGYÉB: -

FÉL/PARANCSOLÓ/ PÁR: érdekes gondolat..



MAGASSÁG ÉS TESTALKAT: Elég magas, kiló zsír felesleg nélkül.

SÚLY: 100- 90 között…

HAJ: szőkés barna, kusza

SZEMSZÍN: kék

ÖLTÖZET: divatos elegáns cuccok… bármi ami jól áll. Bár nekem mi nem áll jól? *vigyorog*

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: -



FEGYVEREK: minek az?

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Manipuláció, láthatatlanná válás


JELLEM: Imádom az életet a nőket, piát… Szeretek rumlit hagyni magam után. A nők szerint egy önelégült seggfej vagyok de szerintem csak szerény..

EZT SZERETEM...: Hm… talán önmagam?

EZT UTÁLOM...: A kedves kis szűzlányokat.. azoktól a falnak megyek…



ÉLETRAJZ:
1230 hideg telében születtem egy igen tehetős családba. Apám mindig is adott a jó modorra és arra hogy legyen pénze… Én már kicsinek sem szerettem és szerintem édesanyám sem volt oda érte. A szülei úgy gondolták jó lesz a lányuknak ha egy gazdag férfihoz adják hozzá a lányukat. Nagyon rosszul hitték. Már kis gyermekként láttam sokat szenvedni és sírni őt. Mivel apám fia voltam nem igazán szerettem senkit édesanyámon kívül. Ő mindig mellettem állt. Bármit is tettem. Apám viszont szinte egyenesen utált, bár mi tagadás meg volt az oka… Mindig tettem róla hogy a kis idilli családi kép amit ő annyira mutatott kiderüljön hogy csak egy csalfa hazugság. Sikerült párszor beégetnem az elit barátai előtt. Ezt általában veréssel díjazta is. Ahogy nőttem igyekeztem minél több időt távol tölteni otthonról. Amikor épp nem iskolában voltam akkor pár másik gyerekkel róttam az utcákat. Már nagyon korán rászoktam a rossz dolgokra, mint például az ivásra. Aztán jött a katonaság. Hála az égnek így szinte alig voltam otthon. Egészen addig míg el nem következett az a nap amikor végig söpört a városunkon egy betegség amit senki sem ismert. Nem kellett sok idő hogy beleessem. Napokig lázban feküdtem és teljesen kimerült voltam. Soha nem felejtem anyám könnyes arcát aki végig mellettem volt. Végül én is meghaltam ahogy sokan mások. Kaptam még egy esélyt és a káosz démonaként térhettem vissza. Nevemhez híven nem is tétlenkedtem. Ahol megfordultam mindenhol csak zűrzavart hagytam magam után, De kit izgat? Hisz ezért vagyok én maga a káosz. Pálási szokásaimról mai napig nem szoktam le. Ehhez még társultak a gyönyörű nők is. Mindenhol találtam nekem való csemegét. Elég Sokat hallottam erről a helyről ezért döntöttem úgy hogy eljövök Caldwellbe.


KÉPEK RÓLAM..:

Max Donolly 01_www.kepfeltoltes.hu_

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.